Sraz v 9:00 hodin.

Všichni členové jsou vítáni.

Škola mladých rozhodčích

Zapsáno: 21.10.2016 11:47

Krajský fotbalový svaz oznamuje, že v případě dostatečného počtu zájemců otevře v prosinci "Školu mladých rozhodčích". Kurz bude zakončen v březnu 2017 závěrečnou zkouškou.

Případní zájemci se mohou přihlásit e-mailem na adrese eibl.vladimir@volny.cz do 15. listopadu 2016.

Přihláška musí obsahovat: jméno, příjmení, adresu a datum narození

Bližší informace podá předseda sekretariátu KFS p. Eibl (tel. 777 268 713)

Změna rozvrhu cvičení rodičů s dětmi!!!

Zapsáno: 07.10.2016 11:15

Česká asociace sport pro všechny upozorňuje účastníky cvičení rodičů s dětmi a cvičení pro děti ve věku 3 - 9 let, že z technických důvodů se upravují cvičební hodiny.

Zapsáno: 03.10.2016 20:43

Prezentace pravidlového semináře pro kluby Jčk k výkladu pravidel od p. Kureše.

Ke stažení zde.

Starší přípravka v Rakousku

Zapsáno: 27.09.2016 08:48

V neděli 18.9.2016 se několik kilometrů za našimi hranicemi uskutečnilo přátelské fotbalové utkání starší přípravky „A“ SK Rudolfov (doplněné hráči starší přípravky "B") a družstva spřáteleného rakouského města SV Sandl, kde se hostům dostalo od místních vřelého přijetí a návštěvy početného obecenstva.

Počasí zápasu sice příliš nepřálo, přesto rudolfovští kluci neztráceli chuť do hry. Ani doposud nezvyklá velikost hřiště a rozestavění 6+1 rudolfovské hráče nezaskočily, takže již v první půli vybojovali příjemný náskok před soupeřem. I druhá polovina zápasu potvrdila převahu českého družstva, které svoje vedení o několik gólů ještě navýšilo, za což sklidilo pochvalu a obdrželo od sandlovských pohár. Do šatny pak domácí hráči rudolfovským ještě přinesli doma pečené dobroty.

Přestože se soupeřům nakonec nepodařilo vůbec skórovat, projevili zájem přátelské utkání zopakovat, tentokrát na české půdě. Doufejme, že se tedy zase podaří najít společný termín pro další "měření sil a fotbalových dovedností" obou družstev.

R.Jánský

OPRAVA!!! - Muži B - Lišov (hraje se venku na hřišti ve Štěpánovicích)

Zapsáno: 12.09.2016 10:34

Chyba v rozpisu zápasů mužů "B"

Družstvo mužů "B" hraje v neděli 18. září od 16:30 venku (chybně bylo v rozpise uvedeno doma).

Chyba nastala při přepisu Bergerovo tabulek do databáze, odkud se tabulka rozpisu zápasů automaticky generuje.

Omlouvám se všem hráčům a fanouškům.

Roman Hajný

Sestřihy ze zápasů

Zapsáno: 11.09.2016 22:48

Sledujte sestřihy zápasů na YouTube kanále SK Rudolfov, kde se budou pravidelně objevovat vstřelené, ale i obdržené branky mužského A týmu.

Aplikace MŮJ FOTBAL

Zapsáno: 26.08.2016 21:12

Aplikace MŮJ FOTBAL vznikala od minulého roku za součinnosti FAČR a společnosti T-Mobile. Aplikace obsahuje kompletní výsledkový přehled seniorských i mládežnických soutěží díky svému propojení s Informačním systémem FAČR, a nabízí tak aktuální data i se souvisejícími tabulkami jednotlivých soutěží.

Fanoušci si v aplikaci mohou například zvolit své oblíbené týmy, a když tak učiní, budou prostřednictvím notifikací také vyrozuměni o výsledcích jejich právě skončených utkání. Nehledě na to, zda jde o profesionální klub v Synot lize či mužstvo z nejnižší okresní soutěže.

Aplikace MŮJ FOTBAL v současné době lze stahovat do zařízení s operačním systémem Android a iOS

Přátelské utkání s francouzským týmem Bellegarde Ladon FC

Zapsáno: 22.08.2016 12:09

Mužské "Áčko" sehraje ve středu 24.08.2016 na svém hřišti od 18:00 hodin přátelské utkání s mužstvem z Francie.

Bellegarde Ladon FC Klub vznikl v roce 2008 složením mužstev z obcí Bellegarde a Ladon (2 měst situovaných u města Montargis, necelých 80 km od Orléan a zámků na Loiře, do Paříže je to cca 100 km severně). Klub má 260 členů, 8 mládežnických celků, A tým mužů, A tým žen a tým veteránů. A tým mužů hraje 3.divize v oblasti Loiret, department centre (F45).

Trenér A mužstva a koordinátor soustředění: Jean-Pierre Moreau

Facebook: bellegarde ladon fc

Turnaj mužů B - Boršov nad Vltavou

Zapsáno: 17.08.2016 20:19

Družstvo mužů B se zúčastnilo v rámci letní přípravy v sobotu 13.8. turnaje v Boršově nad Vltavou

Muži sehráli dvě utkání a umístili se na 1. místě.

1. zápas - SK Rudolfov "B" : Černý Dub         2:0 (1:0) Kroufek, Sládek

2. Zápas - SK Rudlofov "B" : Boršov "B"        1:0 (0:0) Pouzar

Gratulujeme.

Horní řada : Linhart Míra, Žoček Michal, Pech Jan, Valenta Marek, Dvořák, Václav (dor.), Kroufek Aleš, Keřka David (dor.), Sládek Marek, Krýdl Petr

Dolní řada : Pouzar Franta, Bajer Andrej, Brůha Ondra, Tušl Jan, Klojda Václav

Změny v pravidlech fotbalu

Zapsáno: 04.08.2016 08:38

Od sezony 2016/2017 využil Okresní fotbalový svaz možnosti úpravy pravidel na nejnižší úrovni ohledně opakovaného střídání hráčů. S uplatněním tohoto pravidla je možné ve všech soutěžích OFS (včetně kategorie mužů) střídat všechny hráče uvedené v zápisu opakovaně.

Počet hráčů v zápise mužů je max. 16 hráčů a všichni jsou považováni za hráče nastoupivší k utkání. Střídání může probíhat opakovaně v přerušené hře se souhlasem rozhodčího. V posledních 10-ti minutách utkání je možné vystřídat max. 2 hráče bez možnosti opakovaného střídání.

Podrobnosti si můžete přečíst ve Výkladu pravidla.

!!! Upozornění !!! - změna 1. utkání mužů A

Zapsáno: 04.08.2016 07:50

Upozorňujeme všechny fanoušky, že 1. domácí utkání krajského přeborů mužů se z technických důvodů překládá. Utkání se odehraje:

v neděli 14. srpna od 17:00 hodin

Děkujeme a těšíme se na Vaši návštěvu.

Výsledky soutěže olympiády Asociace sport pro všechny

Zapsáno: 10.06.2016 22:19

Dne 7. června 2016 proběhla soutěž v lehké atletice a Roolympiáda oddílů dětí a rodičů s dětmi Asociace sport pro všechny.

Akce proběhla v areálu SK Rudolfov a zúčastnilo se jí 35 dětí. Rodiče s dětmi tak zakončili školní rok a za krátko se rozejdou na prázdniny. Další cvičení budou probíhat opět od září.

Poděkování patří všem zúčastněným a rozhodčím Zdence Moravcové, Renatě Márovcové, Veronice Márovcové, Hance Dufkové a Ing. Martině Kadounové. Dále pak Ing. Václavovi Skalovi za přípravu diplomů. Dále pak patří poděkování dětským pomocníkům Danovi Dufkovi a Katce Kadounové.

Výsledky:

Změna termínu utkání dorostu SK Rudolfov - Hrdějovice

Zapsáno: 09.06.2016 14:23

Na žádost oddílu Hrdějovice byl změněn termín posledního utkání jarního kola dorostu

SK Rudolfov - Hrdějovice se sehraje v pátek 17. června 2016 od 17:30 hod.

Změna termínu utkání Slavoj Temelín - SK Rudolfov

Zapsáno: 09.05.2016 15:14

Na žádost oddílu Slavoj Temelín byl změněn termín posledního utkání jarního kola mužů B

Slavoj Temelín - SK Rudolfov se sehraje v sobotu 18. června 2016 od 16:00 hod.

RIO - Rudolfovská I. Olympiáda

Zapsáno: 30.04.2016 21:41

Sportovní klub Rudolfov pořádá v sobotu 25. června 2016 sportovně zábavný den pro předškolní děti a žáky 1. – 5. tříd základní školy. Sportovní den se ponese v duchu Letních olympijských her 2016, které se odehrají během srpna v brazilském Rio de Janeiro. Tímto počinem bychom chtěli nejenom přispět k propagaci myšlenky olympijských her, ale i podpořit dlouhodobou kampaň Jihočeského kraje - Jižní Čechy Olympijské, která si klade za cíl přilákat k aktivnímu pohybu co největší množství lidí.

Akce proběhne pod záštitou Města Rudolfova v prostou areálu SK Rudolfov pod názvem RIO (Rudolfovská I. Olympiáda). Během dne budou pro děti připraveny soutěžní disciplíny o zajímavé ceny a atraktivní doprovodný program.

Odložení mistrovského utkání mladší přípravky B

Zapsáno: 21.04.2016 14:00

Z důvodu velké marodky bylo čtvrteční utkání mladší přípravky B s Temelínem odloženo.

Nový termín utkání byl stanoven na pátek 17. května 2016 od 17:00 hodin.

Záznam utkání KP mužů SK Rudolfov - Sedlice

Zapsáno: 28.03.2016 19:06

Vážení návštěvníci,

nestihli jste utkání  SK Rudolfov - Sedlice? Utekli Vám zajímavé okamžiky zápasu?

Zde si můžete všechno v klidu zopakovat.

Záznam utkání SK Rudolfov - Sedlice

Připomínka potvrzení prohlášení o fyzické způsobilosti

Zapsáno: 23.03.2016 14:58

Upozorňuji na povinnost mít podepsané Prohlášení o fyzické způsobilosti hráče před začátkem sezony. Platnost je jeden rok od podpisu.

U mládeže do 18-ti let je nutný podpis zákonného zástupce.

Formulář mládež

Formulář dospělí

Formuláře jsou ke stažení také v sekci Tiskopisy

Odložené utkání SK Rudolfov - Sedlice

Zapsáno: 23.03.2016 07:32

Mistrovské utkání SK Rudolfov - Sedlice, které se mělo hrát v sobotu 19. března od 15:00 hodin bylo z důvodu nezpůsobilého terénu domácího hřiště odloženo.

Utkání se odehraje v náhradním termínu - pondělí 28. března od 16:00 hodin.

Všem fanouškům se omlouváme za způsobené nepříjemnosti pozdním sdělením odložení utkání

Vážené cvičenky.
Od 2.2.2016 s politováním rušíme úterní cvičení aerobiku žen .
Chtěla bych moc poděkovat cvičitelce Ivě Makrlíkové, která velice  fundovaně si připravovala a vedla hodiny aerobiku . Zahajovala cvičení ve školním  roce 1986-1987 a s vyjímkou jednoho roku, kdy byla na mateřské dovolené, ve cvičení pokračovala až do ledna tohoto roku.
Přejeme jí hodně zdraví, štěstí a hodně dalších sportovních úspěchů do dalšího života.
Za ČASPV Ladislava Skalová

Halové turnaje mládeže - O pohár Města Rudolfov

Zapsáno: 04.02.2016 12:19

Sportovní klub Rudolfov pořádá 4. ročník halových turnajů pro družstva přípravek a mladších žáků.

Akce probíhá v rudolfovské sportovní hale pod záštitou pana starosty Města Rudolfova.

Hrací dny:

•   7. 2. 2016   Starší přípravka "A" (ročník 2005 a ml.)
  • 14. 2. 2016   Mladší žáci (2003 a ml.)
  •   6. 3. 2016   Mladší přípravka "B" (ročník 2008 a ml.)
  • 13. 3. 2016   Mladší přípravka "A" (ročník 2007 a ml.)
  • 20. 3 .2016   Starší přípravka "B" (ročník 2005 a ml.)

Turnaje začínají v 9:00 hodin.

Schůze SK Rudolfov

Zapsáno: 30.01.2016 18:01

Upozorňuji, že pravidelná schůze SK Rudolfov se koná:

v pondělí 2. května od 19:00 hodin na hřišti.

ve Společenském domě Hůry

​K poslechu  a tanci Vám bude hrát skupina CORSOBEAT, v rámci večera je připravena bohatá tombola a taneční představení.

Silvestrovské utkání

Zapsáno: 06.01.2016 14:38

Na závěr nyní už loňského roku si sportovci ( i ti neaktivní ) dali dostaveníčko v hale na Složišti , které zajistil místní trenér Radim Pouzar , aby se po obžerství v období  Vánoc  trochu protáhli.

Sešlo se dost hráčů – celkem 18 , takže utkání mohlo začít . Hrálo se 2*30minut, systém 6+1 a dva hráči na každé straně na střídání . Sestavy určil nejmladší hráč  tohoto zápasu Dominik Hric  klasickým rozhozením kopaček.

Sestavy byly následující :

Mužstvo 1:

Fanda Strnad,Jan Novotný,Miroslav Syrovátka,Jiří Zeman,Milan Mlčoch,PatrikRaab,Radim Pouzar , Karel Kučera a Vlasta Brom

Mužstvo 2 ( v zelených rozlišovácích):

Ondra Hajný,Dominik Hric,Sláva Baščevan,Jan Tušl,Dan Hlavatý,Míra Linhart,Kuba Hric,Venca Čapek a Petr Le

Utkání zahájil hvizdem „delegovaný rozhodčí „ David Hejl . V brankách nastoupilo první mužstvo s Jirkou Zemanem a na druhé straně s Mírou Linhartem. První destiminutovka byla oboustranně opatrná bez větších šancí .První gól vstřelil v 10 minutě Karel Kučera a hned po rozehrávce bylo srovnáno Slávou Baščevanem . Půle skončila 6 :4 pro první mužstvo . Po pauze ( pro některé i cigaretové) hra pokračovala náporem prohrávajícího , které srovnalo do 40´na remízových 7:7 . Ve 42´dal gól na 8:7 Honza Novotný . Poté bylo opět druhé mužstvo aktivnější , ale ztroskotalo na střelecké nemohoucnosti Slávy Baščevana a Petra Le , nebo do druhé půle nastoupivšího gólmana Karla Kučery. Pak se projevilo klasické nedáš-dostaneš a zápas rozhodli v rozmezí čtyřech minut Patrik Raab a dvěma góly Míra Syrovátka . V poslední minutě upravil na konečných 11:8 Kuba Hric .

Utkání bylo bez faulů ( což jsem jako rozhodčí kvitoval s povděkem)  a i proto jsem stíhal nafotit některé momenty ( fotky jsou ve fotogalerii) . Poté hráči udělali společné foto a s přáním pěkného Nového roku se rozešli .Níže uvádím střelce branek.

10´K.Kučera,11´,25´R.Pouzar,18´,54´P.Raab,20´,42´J.Novotný,26´,52´,55´M.Syrovátka, 35´J.Zeman-10´,34´,35´V.Baščevan,13´,40´,60´K.Hric,21´,27´P.Le

konečný výsledek 11:8 pro mužstvo 1.

Další foto >>

Zapsáno: 06.01.2016 14:32

Na závěr nyní už loňského roku si sportovci ( i ti neaktivní ) dali dostaveníčko v hale na Složišti , které zajistil místní trenér Radim Pouzar , aby se po obžerství v období  Vánoc  trochu protáhli.Sešlo se dost hráčů – celkem 18 , takže utkání mohlo začít . Hrálo se 2*30minut, systém 6+1 a dva hráči na každé straně na střídání . Sestavy určil nejmladší hráč  tohoto zápasu Dominik Hric  klasickým rozhozením kopaček.