Pondělí:  2.10.,16.10., 30.10. - 19:00 hod.

Logo - Fortuna

Archiv:2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 |

Turnaj o pohár předsedy

Zapsáno: 12.12.2012 22:46
V neděli 25. prosince se uskuteční každoroční vánoční turnaj o pohár předsedy SK Rudolfov. Začátek turnaje od 16:00 hodin v tělocvičně Rudolfov..

Turnaj mladších žáků

Zapsáno: 26.11.2012 09:22

Mladší žáci v sobootu 24. listopadu obsadili 1. místo v turnaji, který pořádala LOKO České Budějovice.

!!! POZOR změna času utkání !!!

Zapsáno: 02.11.2012 15:18

Upozorňujeme na změnu hracího času domácích utkání o tomto víkendu.

Muži "A" hrají v sobotu 3. 11. od 10:15 hodin

Muži "B" hrají v sobotu 3. 11. od 14:00 hodin

Dorost hraje v neděli 4. 11. od 10:00 hodin

Odložené zápasy

Zapsáno: 29.10.2012 13:40

Z důvodu nepříznivého počasí byly odloženy nedělní zápasy:

- Vodňany - muži "A", sobota 24.11.2012, 13:30 hod.

Předehrávka jarních kol KP mužů a KP dorostu byla zrušena

Poděkování ...

Zapsáno: 13.10.2012 21:37

Sportovní klub děkuje všem občanům, kteří přispěli železným šrotem.

Muži postoupili do jarní části poháru Jč. KFS

Zapsáno: 05.09.2012 20:48

Ve středu 5. září 2012 sehráli muži "A" pohárové utkání na hřišti Poříčí. Po spoustě nepřesných zakončení na straně favorita skončilo utkání 3:0 pro SK Rudolfov.

Fotbalisté si tak zajistili postup do jarní části pohárových utkání, kde se budeme těšit na další fotbalové zážitky.

Sběr železného šrotu

Zapsáno: 05.09.2012 07:36

ČASPV zahajuje cvičení

Zapsáno: 03.09.2012 15:36

Česká asociace sport pro všechny zahajuje 11. září 2012 svá cvičení. Přijďte se protáhnout.

Zapsáno: 22.08.2012 22:27

Fotbalisté "Áčka" zvítězlili ve druhém kole Českého poháru KFS nad celkem Hraničář Malonty 1:4 (0:0) a postoupili do dalšího kola, kde narazí na celek Poříčí. Utkání se odehraje ve středu 5. září 2012.

Góly: 2xVyskočil, Chlebuch, Novotný M.

Dorostenci vyhráli turnaj v Borovanech

Zapsáno: 05.08.2012 19:50

V neděli 5. srpna 2012 se zúčastnili dorostenci v rámci letní přípravy turnaje v Borovanech.

Celkem ve dvou utkání nastoupilo osmnáct hráčů mladšího a staršího dorostu. V základní skupině jsem se ukali s celkem LOKO Č. Budějovice. Soupeř do utkání vstoupil lépe a hned v první minutě se ujal krásnou střelou z dálky vedení. Do půle jsme vyrovnali z trestného kopu, ze vzdálenosti cca 25 m se trefil Lukáš Čierny. Začátek druhé půle se opět vydařil soupeři a po kombinační akci se ujali vedení 2:1. Potom jsme se ujali iniciativy my a zavřeli soupeře na půli. Kombinační hrou jsme si vytvořili několik příležitostí. Nejdříve Ondra Hajný srovnal skóre nekompromisní střelou z velkého vápna do protipohybu brankáře. O pět minut později jsme neproměnili penaltu. Skóre uzavřel Miroslav Mašek po závaru před bránou na konečných 3:2.

Ve finále jsme se setkali s domácím celkem Borovany. Začali jsme aktivně a v páté minutě střelou z dálky otevřel skóre Ondřej Hajný. Soupeře jsme vcelku nepustil k žádnému velkému zakončení, hra se ponejvíce odehrávala ve středu hřiště. Druhý gól přidal opět Ondřej Hajný z trestného kopu při chybě gólmana, kterému vyklouzl míč z ruky. Třetím gólem zpečetil vítězství opět Ondřej Hajný, kterému na hlavu naservíroval nádherný centr z rohového kopu Jan Pech.

Děkuji všem hráčům za odvedené výkony.

Fotogalerie  Roman Hajný

Exhibiční utkání s týmem Karla Poborského

Zapsáno: 25.07.2012 15:46

SK Rudolfov pořádá pod záštitou Města Rudolfov exhibiční utkání s týmem Karla Poborského.

Akce se koná ve středu 1. srpna od17:00 hodin na hřišti SK Rudolfov.

Akce je spojená s autogramiádou, výkop utkání je v 18:00 hodin (délka utkání 2x20 minut).

Srdečně zveme všechny fotbalové fanoušky

SK Rudolfov slaví kulaté jubileum – 80. výročí založení

Zapsáno: 11.07.2012 13:05

Sportovní klub Rudolfov oslaví v letošním roce kulaté jubileum osmdesát let od založení.

V prostorách sportovního areálu si můžete prohlédnout malou výstavku průřezem činnosti oddílu od historie po současnost. Přístupná je v otevírací hodiny bufetu (čtvrtek, pátek, sobota - od 18:00 hodin, při domácích mistrovských utkáních)

Všechny sportovní příznivce tímto zveme.

Rozlosování zápasů pro podzim 2012/2013

Zapsáno: 02.07.2012 15:31

V sekci Zápasy najdete rozlosování do krajských soutěží pro podzim 2012/2013.

• Muži "A" - Krajský přebor
  • Dorost - Krajský přebor
  • Žáci - I.A třída

Rozlosování do okresních soutěží proběhne 3. července 2012.

• Muži "B" - Okresní přebor
  • Starší přípravka - Okresní soutěž
  • Mladší přípravka - Okresní soutěž

Sport pro všechny - dětská olympiáda

Zapsáno: 13.06.2012 22:00

Česká asociace sportu pro všechny uspořádala dne 26. června v rudolfovské tělocvičně dětskou olympiádu.

Soutěže se zúčastnilo 25 dětí ve věku 3 - 9 let.

Soutěžilo se ve čtyřech disciplínách - sprint na 20m, hod tenisovým míčkem, skok do dálky a běh kolem tělocvičny po dobu jedné minuty.

Výsledková listina

Úspěch mladšího dorostu

Zapsáno: 08.06.2012 19:19

Velký dík a obdiv patří mladším dorostencům, kteří jsou v nelehké situaci. Nejlepší hráči odehrají značnou část utkání za starší kategorii a poté hrají svůj zápas na hranici fyzických možností.

S ohledem na nízký počet hráčů jsou nuceni některé zápasy odehrát s nižším počtem hráčů, případně doplněni posilami z žákovské kategorie. Přesto se do každého utkání pouští zodpovědně a s touhou po vítězství. V zápase s Blatnou uhráli remízu 2:2 v deseti hráčích za pomoci dvou starších žáků, když ještě 15 minut před koncem jsme vedli 2:0.V posledním utkání dokázali na domácím hřišti přehrát 3. celek tabulky ZVVZ Milevsko 2:0.

V jarní sezoně se odrazili ode dna tabulky a dvě kola před koncem mají jistou 14. příčku.

Foto ze zápasu Blatná - Rudolfov

Muži "B" - úspěšná sezona v okresním přeboru

Zapsáno: 13.05.2012 19:12

Rudolfovské "Béčko" několik let usilovalo o postup do okresního přeboru. V sezoně 2009/2010 se to konečně podařilo. První ročník byl spíše boj o přežití v nejvyšší okresní soutěži. V letošním ročníku se realizačnímu týmu podařilo sestavit hráčský kádr, který od začátku sezony dokazuje, že postup nebyl náhodný a s přehledem se pohybuje na předních příčkách tabulky.

Přejeme hráčům i realizačnímu týmu hodně sportovních úspěchů

Velký den kanonýra Martina Zacha

Zapsáno: 13.05.2012 18:43

V sobotu 12. května sehrálo rudolfovské "Áčko" velmi důležitý zápas na domácím hřišti s celkem Čkyně. V případě výhry domácích byla šance odpoutat se na pět bodů od poslední Kaplice a stáhnout náskok Čkyně na pouhý bod. To by znamenalo zajistit si šanci atakovat nesestupové místo do konce jarní části Krajského přeboru mužů.

Výborně načasoval střeleckou formu kapitán domácích Martin Zach, který otevřel skóre již v 11. minutě utkání a vnesl trochu klidu do hry. Na další gól si sice fanoušci museli počkat do 66. minuty, ale kdo vydržel, rozhodně neprohloupil. Opět se projevila Martinova chuť po vítězství, který rozpoutal gólový koncert a zkušeně si došel pro faul v pokutovém území. Z nařízené penalty poslal hosty do kolen. V 70. minutě završil hattrick a v 78. minutě přidal ještě čtvrtou branku.

Přejeme Martinovi další fotbalové úspěchy v jeho fotbalové kariéře a doufáme, že do konce jarní části nevystřílel všechny trumfy.

Rudolfovský odchovanec Hric dal premiérový druholigový gól

Zapsáno: 11.05.2012 13:22

Rudolfovský odchovanec Jakub Hric dal svůj první druholigový gól za drez FC MAS Táborsko ve středečním utkání v Karviné. Svým premiérovým gólem zajistil svému celku remízu 1:1.

Přejeme mu více takových úspěchů.

Muži "A" hrají v sobotu existenční zápas

Zapsáno: 07.05.2012 14:13

Muži "A" sehrají v sobotu 12.5.2012 od 17:00 hodin na domácím hřišti existenční zápas se Čkyní, která je před námi na rozdíl 4 bodů. pokud se podaří uhrát tři body, je ještě reálná šance dostat se na rozdíl jednoho bodu a pokusit se atakovat čtrnáctou nesestupovou příčku.

Pojďte s námi tipovat výsledek utkání.

Muži opět remizovali

Zapsáno: 15.04.2012 13:17

Domácí v bojovném utkání uhráli další remízu. Lažiště dvakrát vedlo po trefách Jiřího Tesárka, ale Rudolfov stačil vždy odpovědět. Ve 24. minutě srovnal Le a v nástupu do druhé půle podruhé srovnal Baščevan. Na další branku se čekalo marně. Pro domácího trenéra Čadka skončilo prestižní utkání spravedlivou dělbou bodů. Fotbalisté Lažiště si vypracovali více možností, ale první letošní výhry se nedočkali, Rudolfov v těžkých chvílích opět podržel Pešula.

Zapsáno: 08.04.2012 21:38

Spartak Kaplice podlehl ve 20. kole Chance KP Třeboni. Rudolfov přivezl z Jindřichova Hradce bod a posunul se na předposlední příčku tabulky. Na 14. Čkyni nám chybí 3 body a 13. Hlubokou 4 body.

Doufejme, že v dalších utkání přibydou další body a dočkáme se i vítězství.

Na další výsledky se můžete podívat např. na stránkách Jihočeský fotbal.

Zapsáno: 01.04.2012 20:43

Těžký terén a silný vítr hrály do karet poslednímu Rudolfovu. Druhému týmu tabulky, který ve dvou předcházejících zápasech nastřílel rovných deset branek, bylo ouvej. V koncovce se dlouho trápil a když už si vypracoval gólovou šanci, byl proti výborný Pešula v domácí brance nebo vykopával z prázdné branky Le. Utkání pomalu spělo k bezbrankové remíze, ale závěr nabídl pravé drama se vším všudy. Favorit se nakonec prosadil díky Fedorkivovi, ale vedení neudržel. Dvě minuty před koncem nechali Roudenští až příliš volného prostoru střídajícímu Gažákovi, který postupoval sám s míčem a vydařenou střelou k tyči zajistil nováčkovi drahocenný bod. Pro úspěšného střelce to byl zároveň první start po zimním příchodu ze Zlivi.

Zapsáno: 18.03.2012 17:19

V neděli 18. března jsme hráli mistrovské utkání KP dorostu ve Čtyřech Dvorech. Celý týden se licitovalo, kde vlastně budeme hrát s ohledem na způsobilost hrací plochy. O místu konání zápasu se rozhodlo až ve čtvrtek večer. Byli jsem ochotni takto narychlo akceptovat jak změnu hřiště v okolí ČB tak změnu času, abychom soupeři vyšli vstříc.

Byli jsme ovšem šokováni verdiktem, že se nedá sehnat hrací plocha a tak se utkání odehraje na náhradním škvárovém hřišti zvaném "Katovna". Nebere mi to rozum, když přes příznivé počasí během týdne, kdy sluníčko a větřík rychle vysušuje trávníky, o víkendu kdy se na hrací ploše odehrají pouze dvě utkání dorostu (soutěž I.A mužů začíná o týden později), hlavní hrací plocha kvalitní suchá a pořadatel není schopen zajistit adekvátní podmínky. Jako by vedení bylo lhostejné zdraví hráčů, kteří si mohou na nerovném povrchu lehce přivodit nebezpečná zranění.

Pro ilustraci přináším několik fotografií v jakých podmínkách je možné odehrát utkání nejvyšší soutěže v kraji. Lavičky na které se člověk bojí posadit, děravé sítě (první náš gól proběhl sítí ven), nerovný škvárový povrch s kamením v průměru až 5 cm, nebezpečné kusy betonu v blízkosti hrací plochy a další. Ilustrační foto najdete ve fotogalerii.

Na stav hrací plochy jsme vznesli námitku a fotografie budou zaslány na Krajský fotbalový svaz. Pevně věřím, že zvítězí zdravý rozum a hrací plocha bude určena pouze k tréninkovým účelům.

Roman Hajný

Zachráníme KP mužů?

Zapsáno: 16.03.2012 08:06

Během zimní přestávky běžela na webových stránkách anketa zda muži zachrání krajský přebor. Ankety se zúčastnilo 384 návštěvníků, z nichž 173 věří, že se zachráníme a 211 si myslí, že nás čeká sestup do I. A třídy.

Uvidíme jak hráči a celý realizační tým zúročí zimní přípravu a doufejme, že jim bude přát i trochu fotbalového štěstí. Mnohé může napovědět úvodní zápas na domácím hřišti s Kaplicí v sobotu 17. března od 15:00 hodin.

Konečné výsledky zimního turnaje v Borovanech

Zapsáno: 08.03.2012 07:59

Družstva mužů "B" a dorostu se účastnily zimního turnaje v Borovanech na UMT III. generace.

Zapsáno: 16.02.2012 21:39

Družstvo mužů "A" pokračuje ve finálové části "Hlubocké zimní ligy".

Zapsáno: 23.01.2012 18:54

Fotbalová asociace zavádí od roku 2012 povinnou členskou základnu členů. Členem se může stát kdokoliv (aktivní hráč, trenér, funkcionář příznivec,...).

Členství je možno přihlásit prostřednictvím klubu nebo samostatně jako jednotlivec. Základní podmínkou je zaplacení členského příspěvku, který je pro rok 2012 stanoven jednotně 50,- Kč za člena a vyplnění přihlášky (přihlášku najdente v sekci "/Dokumenty/Tiskopisy".

Zveme Vás na Sportovní ples

Zapsáno: 05.01.2012 20:42

Sportovní klub Vás srdečně zve na Sportovní ples, který se koná

4. února 2012 od 20:00 hodin

ve společenském domě v Hůrách.

K poslechu a tanci hraje hudební skupina KOBŘI. Čeká Vás bohatá tombola.

Zimní příprava

Zapsáno: 05.01.2012 20:30

Držstvo mužů "A" se v rámci zimní přípravy zúčastní turnaje "Hlubocká zimní liga".