Výsledky zápasů:   14.12.2017 - 18.12.2017
Archiv: 2013/14 | 2014/15 | 2015/16 | 2016/17 | 2017/18 |

Logo - Fortuna

Archiv:2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 |

Sportovní zpravodaj k zápasu Rudolfov - Hluboká n/V

Zapsáno: 18.11.2011 21:06

Vyšel nový Sportovní zpravodaj na domácí utkání Krajského přeboru mužů SK Rudolfov - TJ Hluboká n/V.

Již dnes si můžete přečíst aktuální informace k zítřejšímu zápasu.

Přijďte podpořit naše borce a vytvořit příjemnou atmosféru.

Předehrávka jarních kol

Zapsáno: 29.10.2011 17:50

Vzhledem k dobrému počasí zřejmě nařídí KFS a OFS předehrávku jarních kol v následujících termínech:

Jaké byly tvé fotbalové začátky?
S fotbalem jsem začal ve čtyřech letech.

Kdo tě přivedl k fotbalu?
K fotbalu mě přivedla mamka.

Kteří trenéři tě dosud trénovali?
Trenéři Dvořák a Kadlec.

Hrál někdo v rodině fotbal?
Ano, táta hrával za Rudolfov.

Kdo je tvůj fotbalový vzor a kterému klubu fandíš?
Brankář Buffon a fandím Arsenalu.

Co tě baví na fotbale nejvíce?
Nejvíce mě baví chytat.

Víš, jaké máš fotbalové přednosti?
Jsem docela vysoký. Myslím si, že mám dobrý reflex.

Co bys měl na sobě nejvíce zlepšit?
Rád bych zlepšoval všechny brankářské dovednosti.

Jaký je tvůj největší týmový nebo osobní úspěch?
Střídavý start v týmu SKP.

S kým z tvého týmu si rozumíš nejvíce?
S Vajrym.

Máš nějakého oblíbeného soupeře a tým, proti kterému nerad hraješ?
Rád hraji proti každému soupeři.

Jaký největší fotbalový zápas jsi viděl na vlastní oči?
Mezistátní utkání ČR – Španělsko.

Jaké jiné sporty děláš a které tě baví?
Mám psa, s kterým chodím na agility.

Chodíš se dívat na zápasy A týmu? Kdo z hráčů se ti tam nejvíc líbí?
Chodím, ale vyloženě oblíbeného hráče nemám.

Máš již představu o tvé fotbalové budoucnosti?
Chtěl bych chytat za Arsenal.

Kam chodíš do školy? Jakou školu bys chtěl studovat?
Chodím na České reálné gymnázium, po škole bych chtěl studovat nějaký managerský obor.

Pokud bys nebyl profesionálním fotbalistou, jaké povolání by sis vybral?
Fotbalový manager.

První vytoužené vítězství Áčka 3:2 ve Čkyni

Zapsáno: 15.10.2011 23:25

Rudolfov měl ve Čkyni pomalu už tradičně špatný začátek. Inkasoval poprvé už v 11. minutě od Krále. Domácí měli převahu a druhý gól do sítě přidali po půl hodině Babkou. Hosté se vrátili do hry kontaktní brankou Zacha, která domácí na dlouho dobu zmrazila. „Ten gól do šatny nás vlastně položil. Rudolfov se chytil a zaslouženě vyhrál,“ uznal trenér Čkyně Jaromír Kainc. Po obrátce domácí odpadli a Rudolfov šel neohroženě za svým premiérovým vítězstvím v nové soutěži. Po chybě Kvapila a faulu na Leho vyrovnal z penalty opět kapitán Zach a dílo zkázy pro domácí, kteří hráli již bez zbytečně vyloučeného P. Vondráška, dokončil tři minuty před koncem Le.

Výzva českých sportovců poslancům Parlamentu České republiky

Zapsáno: 13.10.2011 12:17

Pokud chcete podpořit změnu ve financování sportu v české republice připojte se k podpoře sportovních organizací.

Sběr železného šrotu

Zapsáno: 26.09.2011 09:46

Sportovní zpravodaj k zápasu mužů SKR - Prachatice

Zapsáno: 23.09.2011 23:11

Vyšel nový Sportovní zpravodaj na domácí utkání Krajského přeboru mužů SK Rudolfov - FK Tatran Prachatice.

Áčko v Roudném opět bez bodu

Zapsáno: 04.09.2011 12:22

Roudné mělo s Rudolfovem raketový začátek. V úvodní čtvrthodince mělo jednu šanci za druhou, ale do vedení šlo až po hlavičce Kučery. Po půlhodině hry zvýšil křižnou ranou ze šestnáctky Havelka. Hosté využili svou první možnost, když zaváhání roudenské obrany trestal zkušeně kapitán Zach. Klid do domácích řad přinesla třetí branka v podání Havelky, který potrestal zaváhání čerstvě střídajícího Podojila. Malšané vstoupili aktivně i do druhé půle. V 51. min. zkompletoval Havelka dorážkou hattrick a pět minut nato propálil Hořejšího v brance Matoušek. Domácí v dalších minutách výrazně polevili a nováček toho využil ke kosmetické úpravě. Nejprve Zach zblízka trefil jen tyč a vzápětí přihrávku M. Novotného dorazil střídající Dubský.

Asociace sportu pro všechny zahajuje cvičení

Zapsáno: 04.09.2011 08:56

Odbor České asociace sportu pro všechny v Rudolfově nabízí cvičení pro veřejnost.

Zahajujeme v tělocvičně na Rudolfově v úterý 13. září 2011 a ve čtvrtek 15. září 2011.

Zavádíme nově cvičení rodičů s dětmi - úterý 16:00 - 17:00 hodin.

Rozpis cvičení (podrobnosti najdete pod odkazem Cvičení ČSAPV):

• úterý 16:00 - 17:00 cvičení rodičů s dětmi (pro děti od 2 let)
  • úterý 17:00 - 18:00 cvičení pro děti do 9 let (hry, soutěže, cvičení na nářadí, základy gymnastiky a atletiky)
  • úterý 20:00 - 21:00 aeribik pro dívky, dorostenkjy a ženy (overbaly, gymbaly, expandery)
  • čtvrtek 20:00 - 21:00 kondiční cvičení pro ženy a dívky (pilátes, powerjoga, strečing)

Těšíme se na Vás
Přijďte udělat něco pro svoji postavu a dobrou náladu.

Utkání dorostu s SKP

Zapsáno: 01.09.2011 15:24

Zápas začal opatrně z obou stran, hráči SKP lépe kombinovali, ale nedokázali si vytvořit žádnou gólovou příležitost. Ve 20. minutě se domácím podařilo přečislit naší obranu a skórovat na 1:0. V posledních vteřinách utkání jsme inkasovali podruhé po hrubé chybě Benháka, který před vlastním vápnem ztratil míč a poslal protiútočníka do brejku, který nezaváhal a prostřelil golmana na 2:0.

V druhé polovině jsme převzali iniciativu a prvních 15 minut jsme soupeře nepustili za polovinu. Bohužel jsme z tlaku nedokázali zakončit. Naopak domácí ze dvou rychlýchi protiútoků dokázali vstřelit další dvě branky a pojistit si tak vítězství.

Muži postoupili do 3. kola ČP

Zapsáno: 01.09.2011 08:07

Rudolofvské "Áčko" postoupilo vítězstvím na Slávii ČB 4:3 do 3. kola turnaje Českého poháru FAČR.

Následující zápas sehrajeme ve středu 7. září na hřišti Sokol Sezimovo Ústí od 17:00 hodin.

Srdečně zveme všechny fotbalové příznivce.

Osobnost rudolfovského fotbalu - Martin Zach

Zapsáno: 01.09.2011 07:52

Jedenatřicetiletý kapitán nováčka krajského přeboru z Rudolfova Martin Zach je typickým klubistou. Od svých sedmi let, kdy poprvé vyběhl na fotbalové hřiště, působil kromě svého domovského oddílu pouze krátkou dobu v dorostu českobudějovické Škodovky. Host dalšího rozhovoru Magazínu jihočeský fotbal přiznal, že se v létě rozhodoval, zda má pokračovat ve své aktivní kariéře. Nakonec ale převážila touha zahrát si vyšší soutěž s partou, pro kterou nejstarší hráč mužstva doslova dýchá.

Téměř celou svoji kariéru jste strávil v dresu Rudolfova. Neměl jste někdy chuť odejít jinam?

Většina hráčů odchází z nějakého důvodu, především jsou to finance. Mě to ale nikam netáhlo, chtěl jsem zůstat se svojí partou na Rudolfově. Donedávna se mnou hráli ještě někteří kamarádi z dětství, ale většina z nich už skončila. V mužstvu jsou teď vesměs už jen samí mladí kluci, já jsem nejstarší.

V minulých sezonách se vaše mužstvo pravidelně umisťovalo v horní polovině tabulky I. A třídy. Předchozí ročník se vám vydařil zatím nejlépe. Jaká byla minulá sezona vašima očima?

Po dlouhé době to byla sezona, kterou jsem odehrál celou. V posledních letech mě totiž pravidelně vyřadilo nějaké zranění. Přeci jen už nejsem nejmladší, takže i rekonvalescence trvá déle než dřív. Důvodem našeho úspěchu bylo celkové pojetí hry – dávali jsme hodně branek a tým se začal postupně dávat dohromady. Ukázali jsme, že na postup do krajského přeboru máme.

Na jaře jste byli jedním z nežhavějších kandidátů na přímý postup, pak se vám však některé zápasy nepovedly a rázem jste museli svoji vedoucí příčku přepustit soupeřům. Co bylo příčinou tohoto výpadku?

Vyšla nám především první polovina jarní části. Potom jsme ale začali zbytečně ztrácet body, když jsme uhráli několik remíz. Navíc se nám vinou různých zranění zúžil kádr, když nás bylo jedenáct a chodili nám pomáhat dorostenci a občas i hráči béčka. To ale není výmluva. Každý zápas je jiný. Jednou to dopadne dobře, jindy naopak. Měli jsme být první a nemuseli čekat, jak to dopadne po sezoně.

Nakonec jste tedy skončili na druhém místě tabulky. Byl v týmu ještě někdo, kdo po posledním kole věřil, že se za nějakých příznivých okolností ještě povede Rudolfovu postoupit do krajského přeboru?

Byli jsme smířeni s tím, že zůstáváme v I. A třídě. Jediný, kdo něco tušil, byl trenér Ivo Schuster. Ten nějaké informace měl, ale nikomu je neřekl, takže i dokopná proběhla poměrně v klidu. Hlavně už se v té době přemýšlelo nad další sezonou. Já jsem se navíc chystal ukončit kariéru, abych měl klid na práci a dodělání domu.

Jaký to pak byl pocit, když se vám naskytla možnost soutěž pro mužstvo přihlásit? Měli jste jasno, že chcete vyšší soutěž hrát?

Nikoho nenapadlo, že bychom mohli po posledním zápase ještě postoupit. Mezi hráči se to rozkřiklo rychle a bylo jasno hned – všichni do krajského přeboru chtěli. Byla jen otázka, jak se k tomu postaví vedení klubu, protože by mu přibyly další starosti. Jako hráči jsme se přimlouvali, ať nás do kraje přihlásí. Byla by škoda takové možnosti nevyužít. Myslím, že nakonec rozhodli dobře. (směje se)

Sice jste avizoval konec kariéry, nakonec jste ale v kádru na nový soutěžní ročník zůstal. Bylo vaše rozhodnutí snazší, když se povedlo dostat tým do kraje? Jak dlouho ještě hodláte kopat?

Každý rok se rozhoduji, jestli budu pokračovat. Přiznávám, že postup byl jeden z důvodů, proč jsem zůstal. Dělám to ale hlavně kvůli mančaftu a klukům! Určitě se nenechám nijak přemlouvat, ale tentokrát jsem si uvědomil, co se nám povedlo, a tak jsem se rozhodl s fotbalem pokračovat. Zdravotně jsem na tom zatím dobře, takže nemám důvod končit. Pokud budu v pohodě, chci hrát tak do pětatřicítky. Pak se uvidí.

V prvním kole na Hluboké jste podle ohlasů fotbalové veřejnosti sehrál skvělý zápas, který se vám navíc podařilo okořenit gólem. Jaká pro vás byla krajská premiéra? Proč jste nedokázali vedení proti silné Hluboké udržet?

Myslím, že jsme nezklamali a ani herně nepropadli. V první půli jsme byli Hluboké vyrovnaným soupeřem, dokonce možná i lepším týmem. Rozhodlo posledních dvacet minut, kdy jsme se zbytečně zatáhli a nechali domácí kopat několik standardek, ze kterých nám dali góly. Je to škoda, protože pro sebevědomí kluků by bylo dobré uhrát bod, i když jsme tam jednoznačně měli na tři.

Jaká atmosféra panuje v kabině před zápasy ve vyšší soutěži? Nastupujete proti ostřílenějším soupeřům s respektem, nebo naopak nebojácně s vědomím, že nemáte co ztratit?

Ať už hrajete v první třídě nebo kraji, pořád na vás čekají noví soupeři. Většina lidí se však mezi sebou zná. Určitě to není o respektu. Před zápasem se hecujeme a chceme vyhrát.

S jakými ambicemi jdete do nové sezony? Budete spokojeni, když se vám podaří zachránit, nebo hodláte potrápit i některé další favority?

Každý říká, že je dobré se v první sezoně udržet. My ale máme na to, abychom se umístili v klidném středu tabulky. Je sice ještě brzo naše ambice jakkoliv hodnotit, ale určitě nemůžeme mluvit o strachu, že sestoupíme. Na Rudolfově se změnil přístup k tréninkům, funguje to u nás líp a klukům dochází, že takhle soutěž je rychlejší a tvrdší. Na Hluboké jsme předvedli, že na to máme a popereme se o co nejlepší umístění!

Převzato z Magazínu Jihočeský fotbal

Sportovní zpravodaj k zápasu mužů

Zapsáno: 26.08.2011 14:28

SK Rudolfov vydává Sportovní zpravodaj na každé domácí utkání Krajského přeboru mužů.

Přehled akcí sportu pro všechny

Zapsáno: 08.08.2011 16:12

Přinášíme přehled akcí, kteých se zúčastnili členové asociace sportu pro všechny.

Podrobný přehled naleznete v přiloženém dokumentu AKCE

Výsledky turnaje mužů

Zapsáno: 08.08.2011 16:11

Turnaj mužů "Memoriál Dana Fleischmana" proběhl za nepříznivého počasí, přesto jsme se dočkali spousty fotbalových zážitků.

Naši hráči se umístili na druhém místě když ve finálovém utkání nestačili na celek Ševětína.

Zapsáno: 14.07.2011 10:44

SK Rudolfov pořádá v sobotu 30. srpna 2011 turnaj mužů - 2. ročník Memoriál Dana Fleischmana.

Začátek turnaje je od 13:00 hodin v areálu SK Rudolfov